Güncel Adresimiz: www.218turkbet.com
beIN Sports 1
beIN Sports 2
S Sports 1
Spor Smart
TRT Spor
beIN Sports 3
beIN Sports 4
S Sports 2
beIN Sports Haber
Eurosport 1
Eurosport 2
Reklam
Canlı Skorlar
MAÇ BİTTİ
İzlemek istediğiniz maç yayını sona ermiş.
Farklı bir maç izlemek istiyorsanız Canlı Maç Listesinden veya Kanal Listesinden istediğiniz yayını izleyebilirsiniz.
Canlı
Yayınlanacaklar
Tümü
23 Maç
3 Maç
12 Maç
4 Maç
1 Maç
Tümü
21 Maç
0 Maç
0 Maç
0 Maç
Utah Jazz
06:10 / Basketbol
S Sports 1 - NBA
Utah Jazz
Phoenix Suns
Phoenix Suns
Portland Trail Blazers
06:10 / Basketbol
NBA TV - NBA
Portland Trail Blazers
Dallas Mavericks
Dallas Mavericks
Japonya
13:00 / Futbol
S Sports+ 1 - Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 3. Tur, Grup B
Japonya
Çin
Çin
Lübnan
15:00 / Futbol
Spor Smart - Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 3. Tur, Grup A
Lübnan
Güney Kore
Güney Kore
Avustralya
17:00 / Futbol
Spor Smart 2 - Kadınlar AFC Asya Kupası B Grubu
Avustralya
Tayland
Tayland
İran
17:30 / Futbol
Spor Smart - Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 3. Tur, Grup A
İran
Irak
Irak
BAE
18:00 / Futbol
Spor Smart 2 - Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 3. Tur, Grup A
BAE
Suriye
Suriye
BC Zenit Saint Petersburg
20:00 / Basketbol
beIN Sports Haber - Euroleague
BC Zenit Saint Petersburg
Anadolu Efes
Anadolu Efes
İstanbul BB
20:00 / Buz Hokeyi
TRT Spor Yıldız - Intercity Buz Hokeyi Süper Ligi
İstanbul BB
Buz Adam G.S.K.
Buz Adam G.S.K.
Suudi Arabistan
20:15 / Futbol
Spor Smart - Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 3. Tur, Grup B
Suudi Arabistan
Umman
Umman
Olympiakos Piraeus
22:00 / Basketbol
beIN Sports 4 - Euroleague
Olympiakos Piraeus
KK Crvena Zvezda Belgrade
KK Crvena Zvezda Belgrade
Club Brugge
22:45 / Futbol
Tivibu Spor 2 - Pro Lig
Club Brugge
Union Saint-Gilloise
Union Saint-Gilloise
FC Barcelona
23:00 / Basketbol
beIN Sports 3 - Euroleague
FC Barcelona
Asvel Lyon Villeurbanne
Asvel Lyon Villeurbanne
Estoril Praia
23:15 / Futbol
Sport TV2 - Premier Lig
Estoril Praia
Arouca
Arouca
Ekvador
00:00 / Futbol
Sky Sport 1 - Dünya Kupası Elemeleri, CONMEBOL
Ekvador
Brezilya
Brezilya
Paraguay
02:00 / Futbol
Sport TV2 - Dünya Kupası Elemeleri, CONMEBOL
Paraguay
Uruguay
Uruguay
Florida Panthers
03:10 / Buz Hokeyi
Sport TV4 - NHL
Florida Panthers
Vegas Golden Knights
Vegas Golden Knights
Şili
03:15 / Futbol
Sky Sport 1 - Dünya Kupası Elemeleri, CONMEBOL
Şili
Arjantin
Arjantin
Philadelphie 76ers
03:40 / Basketbol
S Sports 1 - NBA
Philadelphie 76ers
Los Angeles Lakers
Los Angeles Lakers
Honduras
04:05 / Futbol
S Sports+ - Dünya Kupası Elemeleri, CONCACAF 3. Tur
Honduras
Kanada
Kanada
Minnesota Golden Gophers
04:10 / Basketbol
Fox Sports 1 - NCAA
Minnesota Golden Gophers
Ohio State Buckeyes
Ohio State Buckeyes
Reklam
Utah Jazz
Utah Jazz
-
Phoenix Suns
NBA / . Hafta
06:10 / S Sports 1
Phoenix Suns
Portland Trail Blazers
Portland Trail Blazers
-
Dallas Mavericks
NBA / . Hafta
06:10 / NBA TV
Dallas Mavericks
Japonya
Japonya
-
Çin
Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 3. Tur, Grup B / 7. Hafta
13:00 / S Sports+ 1
Çin
Lübnan
Lübnan
-
Güney Kore
Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 3. Tur, Grup A / 7. Hafta
15:00 / Spor Smart
Güney Kore
Avustralya
Avustralya
-
Tayland
AFC Asya Kupası, Kadınlar, B Grubu / 3. Hafta
17:00 / Spor Smart 2
Tayland
İran
İran
-
Irak
Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 3. Tur, Grup A / 7. Hafta
17:30 / Spor Smart
Irak
BAE
BAE
-
Suriye
Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 3. Tur, Grup A / 7. Hafta
18:00 / Spor Smart 2
Suriye
BC Zenit Saint Petersburg
BC Zenit Saint Petersburg
-
Anadolu Efes
Euroleague / 23. Hafta
20:00 / beIN Sports Haber
Anadolu Efes
Suudi Arabistan
Suudi Arabistan
-
Umman
Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 3. Tur, Grup B / 7. Hafta
20:15 / Spor Smart
Umman
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
-
KK Crvena Zvezda Belgrade
Euroleague / 23. Hafta
22:00 / beIN Sports 4
KK Crvena Zvezda Belgrade
Club Brugge
Club Brugge
-
Union Saint-Gilloise
Pro Lig / 24. Hafta
22:45 / Tivibu Spor 2
Union Saint-Gilloise
FC Barcelona
FC Barcelona
-
Asvel Lyon Villeurbanne
Euroleague / 23. Hafta
23:00 / beIN Sports 3
Asvel Lyon Villeurbanne
Estoril Praia
Estoril Praia
-
Arouca
Premier Lig / 18. Hafta
23:15 / Sport TV2
Arouca
Ekvador
Ekvador
-
Brezilya
Dünya Kupası Elemeleri, CONMEBOL / 15. Hafta
00:00 / Sky Sport 1
Brezilya
Paraguay
Paraguay
-
Uruguay
Dünya Kupası Elemeleri, CONMEBOL / 15. Hafta
02:00 / Sport TV2
Uruguay
Florida Panthers
Florida Panthers
-
Vegas Golden Knights
NHL / . Hafta
03:10 / Sport TV4
Vegas Golden Knights
Şili
Şili
-
Arjantin
Dünya Kupası Elemeleri, CONMEBOL / 15. Hafta
03:15 / Sky Sport 1
Arjantin
Philadelphie 76ers
Philadelphie 76ers
-
Los Angeles Lakers
NBA / . Hafta
03:40 / S Sports 1
Los Angeles Lakers
Honduras
Honduras
-
Kanada
Dünya Kupası Elemeleri, CONCACAF 3. Tur / 9. Hafta
04:05 / S Sports+
Kanada
Minnesota Golden Gophers
Minnesota Golden Gophers
-
Ohio State Buckeyes
NCAA / . Hafta
04:10 / Fox Sports 1
Ohio State Buckeyes
TRT 1 Live-Watch
TRT 1 Live-Watch
Avusturya vs Kuzey Makedonya Maçı Canlı İzle 13 Haziran 2021
Avusturya vs Kuzey Makedonya Maçı Canlı İzle 13 Haziran 2021
Belçika vs Rusya Maçı Canlı İzle 12 Haziran 2021
Belçika vs Rusya Maçı Canlı İzle 12 Haziran 2021